| PDM2000 a întrebat:

am o problema... este vorba de mine si prietena mea cea mai buna.eu ma supar repede si din orice prostie spune ea si eu vreau sa fie bine dar ea nu ma prea baga in seama si i'am spus si zice ca ma baga si din astea nu stiu ce sa mai fac eu vreau sa fie totul binee si azi este si ziua mea si tot ne'am certat nu stiu eu chiar mi-as dori sa fiu mai glumeata sa nu ma mai supar asa repede si sa fie bine chiar nu stiu ce sa fac voi ce spuneti? cum as putea sa ma schimb? si cum as putea sa fie bine cu prietena mea cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Incearca sa nu te mai bagi in sufletul ei atat de mult, si las-o pe ea sa vina la tine si sa insiste sa va impacati