| anonim_4396 a întrebat:

Vad de multe ori cazuri de fete abuzate sexual de iubit, sot, ce credeti despre asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce parere ai putea sa ai? Una foarte proasta, normal!
Femeile in ziua de azi sunt abuzate si psihic si fizic de animalele astea psihopate care au pretentia sa ii numesti barbati.Din pacate sunt si multe proaste care le permit, pentru ca tin la ei sau din alte motive.
Si in mare asta e mentalitatea romanilor (sau nu) ca barbatul e mai tare decat femeia si ca femeia trebuie sa i se supuna si sa nu iasa din cuvantul lui.
Pot sa discut pe tema asta ore in sir, dar nu prea am timp asa ca ti-am raspuns pe scurt.happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e lume din ziua actuala buna si rea, ne-am obisnuit sa vedem multe.

| mona a răspuns:

In ziua de azi nu ar trebui sa ne mai mire astfel de abuzuri pentru ca se intampla mult mai rau de atat, mai nou e la moda sa comiti o crima

| Woodenpints91 a răspuns:

Păi,ce să cred, am o părere foarte bună despre asta.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Ioan!

In cazul in care tu descoperi pe site asemenea situatii si suspectezi ca e cazul de minore, da-ne un semn sau indruma-le sa ia legatura cu noi.
Ne pot suna gratuit din Cosmote si Romtelecom la 116 111 sau ne pot scrie la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro.
Iti multumim si speram ca ne vei fi alaturi in acest demers!