| dOody a întrebat:

De ce credeti ca fetele sunt din ce in ce mai des abuzate sexual?

Răspuns Câştigător
| Cita a răspuns:

Atunci, părerea mea este că de vină sunt hormoni și prea puțină educație de la părinți.
Majoritatea băieților cred că este,, super,, să facă sex cu una.Sunt mândri de ce au făcut, chiar dacă el e major și ea minoră.
Și mai e și curiozitatea.Crede-mă, nu numai băieții sunt vinovați, mai sunt și unele fete curve.
happy

14 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Numai prostii spun copchii astia!laughing Pay...Suntem intr-o alta "epoca"laughing Baietii sunt si mai dezinhibati si sunt invatati ca un filme sa isi potoleasca nevoile cand au ei chef si cu cine au ei chef.oh go on Plus ca fetele din ziua de azi sunt mult mai dezvoltate, dezinhibismul, si rebelitatea asta la un moment dat nu aduc multe lucruri pozitiveoh go on

| shadow72 a răspuns:

De placere

| dOody explică (pentru shadow72):

De placerea cui? Daca nu ai chef sa raspunzi serios mai bine nu mai raspunde!

| shadow72 a răspuns (pentru dOody):

Hai ca raspund serios. uite... daca o fata se imbraca ca o curva atrage si multe atentie...acum e naspa ca atrage si atentia si cui nu trebuie
parerea mea

| dOody explică (pentru shadow72):

Ok. daca se imbraca indecent sa spunem ca e ca si cum si-ar fi facut`o cu mana ei. Dar spune`mi si tu. Opereche de pantaloni negri si o camasa foarte normala, compun o tinuta iesita din comun?
Cu fetele cuminti de ce se intampla asta?thinking

| Cita a răspuns:

Vai căte certuri straight face
Presupun că, părerea mea nu mai contează? oh go on

| dOody explică (pentru Cita):

Ba conteaza!

| MariiLetz a răspuns:

Decolteul devine din ce in ce mai mare si blugii din ce in ce mai stransi.
Fetele din ziua de azi au uitat cum sa se imbrace frumos fara sa isi expuna formele ca la muzeu

| dOody explică (pentru MariiLetz):

Foarte corect ceea ce spui tu aici! insa nu toate sunt la fel! Daca facem astfel de afirmatii, le bagam in aceeasi oala si pe cele care chiar isi vad de treaba lor!

| MariiLetz a răspuns (pentru dOody):

Ma refeream la majoritatea fetelor happy

| alexandru04 a răspuns:

Pai.forma finala a cazului ii "abuz sexual".ca fata accepta sa faca sex cu anumite persoane. apoi vede ca nu mai merge si il reclama.in multe din cazuri

| dOody explică (pentru alexandru04):

Nu ma refeream la acceptul de a face sex si dupa aceea sanu mai recunoasca. ma refeream la niste chestii pe care fata trebuie sa le suporte si care sunt la granita cu violul!

| SexGirl1921 a răspuns:

Nu stiu cum sunteti voi dar eu sunt genul care nu suporta sa ii se vada nici pretelele de la sutien dapai pieptul(ca tot am sanii mici), nu port tocuri dar port skinny jeans - bine nu colanti, nu am parul deasfacut nici o data.nu tin neaparat sa atrag atentia insa ma bucur atunci cand sunt admirata

| radugolgolut a răspuns:

Din cauza crizei financiare si din cauza incalziri globale.