| KaterinaPetrova a întrebat:

Vampire diaries: pe 15 sept va aparea intreg sezonul sau doar un episod?

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

O sa apara cate un episod in fiecare saptamana din sezonul 3 :*

5 răspunsuri:
| Deiia a răspuns:

1 episod pe rand ca in sezonul 2 dar nu crezi ca apare odata totusi ar fi fain dar nu e asa...Nu e asa 1 pe rand

| MâţaD a răspuns:

Doar primul episod din sezonul trei.happy

| desisdana a răspuns:

Numai un episod... celelalte episoade vor aparea cate 1 in fiecare saptamana

| SiSi13 a răspuns:

Normal ar trebui sa apara tot sezonu. oricum abia astept. imi place acel serial...:X

| Laurastane a răspuns:

Un episod apoi vor aparea in interval de cateva zile.