| InnaHug a întrebat:

Hello, TPU! Am si eu o intrebare: The Vampire Diaries va avea si sezonul 5, nu-i asa? Stiu ca vineri apare ultimul episod din sezonul 4, dar nu stiu daca si cand va aparea sezonul 5. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Focus12345 a răspuns:

Are si sezonul 5, apare prin octombrie

3 răspunsuri:
| Laurra958 a răspuns:

Sezonul 5 va apărea în octombrie.

| Twiiix a răspuns:

Da,va aparea prin octombrie, la inceput.parca pe 3 puppy dog eyes. Orcum, apare si The Originals, in care vor fii Klaus, Rebekah, Elijah si Hayley happy

| CrssiCriss a răspuns:

Are sezonul 5, dar o parte din actorii vor fii mutati in The Originals care este un spin off al serialului.Vor fi mutati Rebekah, Klaus si Elijah