| anonim_4396 a întrebat:

Vanessa Hudgens Anne este insarcinata cu Zac Efron?

155 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu.

Janina
| Janina a răspuns:

Dragutaaa, fata aia are o cariera inainte, crezi ca ea sta sa ii faca puradei lu Zac, care mai si pute pe deasupra?

| cotzobel a răspuns:

Nu stiu..nu am stat la patul ei sa vad cu cine face ea copii

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Da este eu am poza cu ea cu burta mare si cu zack care tinea mana pe burta ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca da, ce ne facem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. aaaaaaaaaaaaaa... cred. dar se casatoresc anul viitor. in fine ai id lui zec efron?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred asa ceva cine a spus tampenia asta este chiar fraier ei nici nu au macar 24 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! KU SIGURANTA NU! vaneessa este ffff draguta si are talent si e si frumoasa! imi place de ea! cared k este formidabila ca o colega de filmari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! ne este cu siguranta! imi place d vanessa e draguta si pe deasupra are talent si e si frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! Eu nu cred ca ea este insarcinata!laughing/E prea tanara pentru copii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar in orice caz nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca este caci am vazut o poza cu ea in care avea burta destul de mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eo cared ca da ca a postat nuda pe net straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e insarcinata ca asa au zis si la kiss blitz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar eu cred ca nu.adevarul e ca da! se iubesc mult! dar nu inseamna ca e insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat... e prea tanaralaughing) pentru copii...si nici macar nu cred ca e pe bune cu zc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! dar ar fi super! o ador pe vanessa hudgens!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce drecu nu-i adevarat nici nu pote fii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ar avea cum. plus ca abia au si ei 20-21 de ani ce draq laughing doar nu sunt ei atat de destepti incat sa se grabeasca chiar atat de mult. ar fi o mare prostie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... a dat si un interviu dar au spus ca nu vor pastra copilul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As cam crede ca daca a pozat nud o cred in stare de orice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da in luni am poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca nu. Dar ce conteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

vanessa e visatoare si daca e adevarat la 20 de ani sia distrus viatata nici nu pozte sa se mai distreze wsm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poate fi posibillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca daca nu este asa nu stiu ce o sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu are doar 21 ani si o cariera pe care multi si-ar dorio!