| Vlad1213 a întrebat:

Verisoara mea vine peste 2 sapt din America ..nu am vazut o de 6 luni..as vrea sa ii fac o surpriza.un tricou pe care sa fie o poza cu mine si ea...si ceva scris...imi puteti spune ce sa scriu. ..nu chestii de genu Bine ai venit.e prea banal..acord fundaa multumescc

3 răspunsuri:
| Sadic a răspuns:

O poză cu voi...nu ştiu cât de mult i-ar plăcea, dar ai putea să ai un mesaj de genu' :,, Prietena pe care am văzut-o în tine este ceva nepreţuit'' sau ceva de genul...

| AnotherNimrod a răspuns:

Scrie ceva de genul ''Distanta nu poate despartii prietenii''. Arata-i ca ti-a fost dor de ea si ca esti bucuros ca s-a intors.

| Vlad1213 explică:

Nu un cadou pe care sa il fac ei..gen sa il port la aeroport cand merg sa o iau.