| Sarafan a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta azi dar mai voiam niste raspunsuri. Dau funda. Am iubit de 4 luni, el are 17 si eu am facut sapt trecuta 16. Mereu ne sarutam foarte foarte intems si el incepe sa ma stranga foarte tare si sa ma atinga peste tot. Ma pune la el in brate si ne sarutam asa minute bune. Imi dau seama ca se abtine greu si ca ar vrea mai mult, dar tot in acelasi timp imi spune ca ma asteapta si sa nu ma panichez ca nu o sa se intample mai mult daca nu vreau. Acum ceva timp mi-am dat sutienul jos, dar aveam tricou pe mine si tot se juca cu sanii mei in timp ce ne sarutam si atunci am vazut ca s-a excitat cel mai tare. I se sculase foarte mult si respira greoi si ma saruta zici ca nu mai putea sa se abtina. Imi e mila de el ca asteapta dupa mine, dar chiar nu sunt pregatita. A da, el nu este virgin. Intrebarea mea este urmatoarea, eu sunt foarte excitata si el la fel, deci ce putem face ca sa ne satisfacem, dar nu sex sau sa ii fac oral ca nu ma simt pregatita deloc. Adica pe moment parca as vrea dar nu imi doresc sa regret dupa. Si eu ma excita extreeem de tare in timp ce ne sarutam. El nu vine cu idei care sa ma ajute si pe mine sa inteleg cum sa il ajut, cred ca nu ii place sa ma puna sa fac chestii si se gandeste ca o sa ma simt prost sau ciudat. Idei? Dau funda

Răspuns Câştigător
| youngbabyclorox a răspuns:

Fato, nu stiu cat de mult te va ajuta raspunsul meu si poate zici ca sunt nebuna. dar daca nu te simti pregatita. e ok, mai ales daca zici ca el te va astepta, dar sa ii faci oral nu e cine stie ce wow, doar ca el o sa se simta topit la maxim, deci nu cred ca ai de ce sa te simti nepregatita pentru oral, si daca nu iti pierzi virginitatea, nu ar trebui sa regreti nimic, dar da
ti timp si fa le pe toate la timpul lor

| Sarafan explică (pentru youngbabyclorox):

Da, asta voi face. M am hotaratlaughing) mersi mult de respuns

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La modul cum scrii, se pare ca erai excitata si in acel moment. Faceti sex, musai cu prezervativ, ca sa va linistiti.

| Sarafan explică (pentru darrio2007):

Stai, nu ma prind laughing cum am scris? Am mai gresit niste cuvinte ca ma grabeam, daca la asta te referi

| corbulalbrosu a răspuns:

Exact pentru astfel de cazuri/situatii a fost ''inventat'' sexul surogat numit petting. Activitatea sexuala numita petting poate fi considerata ca fiind un excelent inlocuitor al sexului real. Insasi din definitie reiese ca acest cuvant "petting" provine din englezescul "to pet" si inseamna a mangaia si a dezmierda. De fapt, petting-ul corect executat inseamna un pic mai mult deoarece reprezinta totalitatea sarutarilor, atingerilor, mangaierilor etc. extinse pe intregul corp in vederea excitarii locurilor/zonelor erogene ale partenerului. In timpul petting-ului totul este permis, adica chiar si cunilitia (linsul "pasaricii") cat si sexul oral, insa este interzis cu desavarsire intretinerea sexului real, adica penetrarea vaginala. Petting-ul reprezinta totalitatea jocurilor erotice si sexuale si din acest motiv este cea mai tandra, frumoasa si pasionala activitate in care poti sa incerci orice iti face placere cu conditia sa reusesti sa respecti regula de baza, de a nu depasi limita obligatorie impusa; se permit toate perversiunile si/sau fanteziile sexuale adica totul... mai putin penetrarea. Prin petting se intelege practicarea tuturor actiunilor la care pot recurge cuplurile de adolescenti care inca nu si-a inceput viata intima, dar care cauta totusi sa-si provoace reciproc placere sexuala care sa se finalizeze prin orgasm si ejacularea. Petting-ul este o forma de provocare a placerii sexuale la care apeleaza tinerii care inca nu si-au inceput viata intima, sau altfel spus, petting-ul se considera a fi un joc erotic (soft sau mai hard, dupa numarul de haine pe care le pastreza tinerii pe ei...), a carui scop final este obtinerea placerii maxime. Altfel spus, petting-ul se doreste a fi alternativa aproape reala a actului intim sau sexual pentru tinerii virgini, fiind de fapt o alternativa de "sex surogat" pentru cei ce vor sa-si pastreze (inca!) virginitatea. Succes si satisfactii in cazul in care vei accepta sa practicati asa ceva. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Sex oral și petting.

| NotNamed a răspuns:

E baiat serios, in sfarsit si o intrebare cu o situatie pozitiva. Un asa baiat merita sa ii fie facut un oral, nu te sfii, mai tarziu tot o vei face ≈))).
Dupa ce ii faci oralul iti poate face si el o limbuta, te vei simtii ca in rai. Sexul nu e recomandat, dar explorarea corpului gol si al organelor sexuale este permisa. Deci datii drumul la 69.

| Sarafan explică (pentru NotNamed):

Da, chiar e foarte serios si de asta vreau sa fac mai mult pentru el. El a vrut sa imi faca oral saptamana trecuta si a zis ca nu trebuie sa ii fac si eu, dar nu am vrut ptc m as fi simtit prost. Cred ca pana la urma ar trebui sa-mi fac curaj

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Sarafan):

Acum 13 minute | Sarafan explică
'' El a vrut sa imi faca oral saptamana trecuta si a zis ca nu trebuie sa ii fac si eu, dar nu am vrut ptc m as fi simtit prost. Cred ca pana la urma ar trebui sa-mi fac curaj''
Ar fi cazul sa-ti faci curaj pentru a scapa atat de prejudecati cat si de rusinea manifestata.
Multa sanatate!

| NotNamed a răspuns (pentru Sarafan):

DA, clar. Lasa.l sa.ti faca.

| Stochel a răspuns:

Da,poti sa începi cu un oral