| Alexkingdrift a întrebat:

Imi puteti spune ce exerciti sunt foarte bune pentru a slabi.Pa mine ma intereseaza sa am un abdomen cat de cat lucrat sa mi se vada si mie patratele.Va rog fara caterinca sau alte chestii de genu asta. Fundaa cel care imi spune

1 răspuns:
| CosminBfmv a răspuns:

Deci... eu pana in vara trecuta aveam burticabatting eyelashes Dar de cand m-am apucat de skateboarding. in 2 luni am dat jos burta si am facut si patratele. Poti incepe cu trickuri de incepatori. cum ar fi Ollie sau Pop-Shove it etc. eu deja am ajuns la trickuri mai avansate. Ia-ti o placa bunicica si misca-ti fundul de pe scaun si invata sa te dai pe skatewinking o sa-mi multimesti mai tarziu big grin