| 31ea a întrebat:

Vi sa antamplat sa va simtiti singuri sa simtit gol sufletul
?

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Da! nu de mult mi s-a intamplat... m-am simtit foarte singura iar in sufletul meu a ramas un gol si va ramane pentru totdeauna (desi nu eram singura, aveam tot suportul sotului meu )...insa circumstantele au fost asa de triste incat degeaba incerca cineva sa ma faca sa ma simt mai bine nu putea... trebuie sa trecem de aceasta stare... viata nu se opreste... merge mai departe... asa ca am incercat sa uit si accept situatia asa cum e... nu cred ca exista om care sa nu cunoasca acest sentiment de singuratate...

11 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

DA!
Din pacate, cred ca fiecare om are asemenea momente uneori..., cauzele sunt diferite...

| Dara a răspuns:

Da!

| monyk a răspuns:

Cu totii trecem prin astfel de perioade in care te simti singur, depresiv, nu ai pofta de nimic, te simti frustrat si fara vlaga... dar cum toate sunt trecatoare, se poate trece si peste asta, cu speranta si credinta poti reusi foarte mult in viata si sa stii sa te apreciezi pe tine insuti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.am avut unele zile in care eram trista si nici chiar eu nu intelegeam dc.sad totul era bine insa eu ma simteam groaznic.nici acum nu inteleg ce ma facea sa fiu asa.

| cribus a răspuns:

Da am aceasta stare de vreo cinci luni

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Da...au fost 1 zi 2 in care nici nu mai aveam servetele sa-mi sterg lacrimile de suparata ce eram. dar cu timpul am uitat si am mers mai departe

| miry a răspuns:

Cred ca toti trecem prin sarea asta de tristete si nostalgie fara un motiv anume, dar trebiue sa fim optimisti si sa mergem mai departe

| Teardrop:] a răspuns:

Da.straight face si cred ca fiecaruia i s einatampla asta la un momentdat.

| 31ea explică:

A anca ceva nu mi sa antamplat nimic rau, doar nu anteleg de ce am starea asta si mi se antampla des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...cred ca fiecarui om i se intampla acest lucru...doar ca fiecare are alta cauza... golul poate fi mic...sau imens.depinde de cauza... dar la un moment dat golul va disparea sau va fi umplut...pentru ca un gol nu poate tine o vecie...

| butterfly_1328 a răspuns:

Da