| VINTZU a întrebat:

Vine 1 aprilie si vreau sa-i fac o farsa la o colega de-a mea care stie ca o plac. Dau funda celei mai bune farse.

Răspuns Câştigător
| AnnaMarrria a răspuns:

Sincer...fetelor nu le plac prea mult farsele dar depinde ce fata este

2 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Hmm...ar fi ceva frumos sa-i spui ca te-ai sarutat cu iubitul ei (daca are iubit)

| Necunoscutul432 a răspuns:

Pai pentru anul viitor as zica ca sa faci asa o chemi seara pe afara (undeva in oras) si te prefaci ca pleci (trebuie sa fie intuneric si sa ai o masca urata si un costum) ea te asteapta si tu iesi din intuneric si o sperii happy fundita?