| Motilyk_Otilik_1991 a întrebat:

Ce farsa sa ii fac celei mai bune prietene de 1 Aprilie?

6 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Trimite-i mesaj de pe telefonul maica-tii in care sa-i spui ca te-a lovit o masina.

| IonelaaaS a răspuns:

Daca nu se supara asa usor pune-i lipici in sampon(dar nu foarte foarte mult)!laughing

| Motilyk_Otilik_1991 explică (pentru IonelaaaS):

Ma refer la scoala

| IonelaaaS a răspuns (pentru Motilyk_Otilik_1991):

Atunci nustiu.prefate ca te-ai lovit foarte tare, pune si ceva ketchum pe acolo pe tiesau ceva de genu

| Dheutsik a răspuns:

Lipeste cu super glue un banut langa banca ei, zii ca si-a pierdut un cercel, zi ca are bluza murdara, zi ca are un muc pe fata sau zi ca i-a iesit un cos pe frunte.

| d2i2n2 a răspuns:

Ii poti face o farsa de exemplu:''Ii spui ca nu mai vrei sa fiti cele mai bune prietene.Iar daca se intristeaza o iei in brate si ii spui ''A fost o farsa happy''
Sper ca te-am ajutat, mult succes!