| Maria3458 a întrebat:

Voi aveti poze cu fosti iubiti pe site de socializare?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| Freya1 a răspuns:

Nu

| sofisis a răspuns:

Nu. De ce ai tine poze cu fostul/fosta pe site-urile de socializare?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Ineys a răspuns:

N-am avut nici un iubit pana acum. Nici nu cred c-o sa-mi fac unul vreodata. :

| Panamax a răspuns:

Singurul site de socializare folosit e TPU.
Si asa din cauza ca este prea distractiv.
Cred din suflet ca cei care isi pun poze de orice fel pe orice fel de site sunt niste retardati mintali.

| Eireann a răspuns:

Da. Faptul ca nu mai sunt cu baiatul respectiv nu inseamna ca el nu a existat si ca nu am in continuare amintiri frumoase in legatura cu el.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu

| OrdanKarris a răspuns:

Am poze si filme cu fosta in anumite ipostaze ale relatiei noastre. Are rost sa adaug ca aceasta fosta a mea lucreaza in M.A.I si daca acele poze si filme ar iesi la suprafata ne-am distruge amandoi viitorul. Nu n-am poze cu fostele pe site-rui de socializare. Nu am poze nici cu mine pe site-rui de socializare.

| Delilahhh a răspuns:

Nu.

Fostul le avea inca pe toate publice, ceea ce ma deranja avand in vedere ca nu mai formam un cuplu iar viata mea mergea mai departe fara el. Avea pozele cu mine si avea poze si cu persoana care a fost in viata lui inainte sa ne cunoastem. Mi s-a parut absurd, parca un fel de etalare a iubitelor. Si atunci am sters toate pozele cu noi, din ale lui mi-am scos eticheta si aia a fost.

Cred ca daca vrei sa mergi mai departe nu e nevoie de poze cu fostul. Nimeni nu vrea sa dea nas in nas cu ele cand iti "cerceteaza" profilul, si nici tie nu ti-ar face neaparat bine. Poti avea un folder in Laptop cu ele, daca tii neaparat sa le pastrezi ca amintire, dar e suficient. Sa le lasi online ar parea ca nu ai uitat persoana respectiva sau ar fi o ambitie absurda.

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Nu.