| Amelia87 a întrebat:

Voi ce cadouri va doriti de Craciun? Daca se poate anume acele materiale sa zicem, caci sanatate si iubire cred ca ne dorim cu totii. happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gran Turismo 5 mil cumpar eu in decembriewinking

| Fifylici a răspuns:

O chitara, imi doresc f mult sa invat sa cant la ea.

| chocolate27 a răspuns:

Eu prefer sa fac cadouri decat sa primesc, dar daca tot veni vorba, mi-ar place sa merg cu pers.respectiva prin magazine si sa imi aleg ce imi place mie(in materie de imbracaminte) pentru ca eu stiu cel mai bine ce imi place happy Sau, alta varianta ar fi sa primesc lumanari decorative si tot felul de chestii legate de sarbatoarea in sine pentru ca eu una iubesc Craciunul happy

| Kiyy a răspuns:

Eu as dori o chitara sau un telefon nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| ashley26pink a răspuns:

IPhone 4 laughing
cu cea mai mare capacitate laughing

| moniquah a răspuns:

Un laptop sau patine de gheata big grin tu?

| nicushor42 a răspuns:

O imbratisare si un sincer 'te iubesc'