| Zazy a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Eu nu am idei, si sunt curioasa ce va doriti voi. Daca veniti cu 'as dori sanatate, bucurie, iubire ', puteti pleca laughing. Pentru ca si eu imi doresc asta. Eu va intreb la lucruri materiale. tongue

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa se legalizeze iarba sa nu colind iar sectiile de politie

| J0B0MAT a răspuns:

Eu plec atunci laughing)
Chiar nu stiu, ce vrea el.Mai important e sa fim toata familia impreuna, sanatoasa.A, si as vrea sa fie soare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa nu mai ma doara burta ca sa bag in mine ca spartu'

| DamianTPU a răspuns:

Hm. Eu mi-as dori sanatate, bucurie, iubire.
Glumesc laughing
Nu stiu sigur. Cred ca bani laughing

| Zazy explică (pentru DamianTPU):

Cand am citit prima parte, era sa ma dau cu capul de pereti rolling on the floor
Si eu m-am gandit la asta ^^