| Miikey a întrebat:

Voi credeti ca selena se foloseste de justin?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Hm...pai ramane sa vedem. Daca se despart repede inseamna ca DA.
Oricum judecand dupa cate iubiri a avut si Selena.A fost cu Nick atunci cand era in topuri.si cu cine a mai fost.
Eu una sper sa nu se foloseasca de Justin pentru ca ar fi pacat, dar oricum daca isi bate joc de el va regreta si nu pentru ca se va razbuna Justin p ea ci nebunele alea de fane care ii tot trimitea mesaje agresive si altelewinking

10 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Categoric.

| BellsC a răspuns:

A pai nici eu nu creed ca e pregatita sa se mute cu justin.Sunt doi copii ce sa faca intr-o casa? Inca sunt prea mici ca sa se mute impreuna si daca nu se muta cu el asta nu inseamna ca nu-l iubeste. Fata se simte mai bine acasa fara obligatii. parintii ii face toate poftele si nimeni n`o deranjeaza in casa ei.E inca adolescenta si vrea sa-si traiasca viata fara obligatii poate ca se va muta la un moment dat cu Justin.

| agentulagent a răspuns:

Da

| ÐÿÅ a răspuns:

''Selena Gomez nu are niciun plan sa se mute cu iubitul ei, Justin Bieber, deoarece sustine ca se simte foarte bine locuind cu parintii. Adolescenta si-a exprimat in public atitudinea de indragostita in luna februarie, la petrecerea care a urmat dupa premiile Oscar, insa Selena insista asupra faptului ca nu se simte pregatita sa fie cu Justin Bieber.("Nu se simte pregatita sa fie cu Justin Bieber"?! Din ce a spus ea rezulta ca isi bate joc de JB!)

| georgiana_5779 a răspuns:

Eu cred ca e problema lor.
oricum amandoi sunt la fel de celebri. lasa-i sa aiba viata lor personala,pentru ca daca ii placi,ii placi pentru talentul lor, nu pentru ce mananca la micul dejun, sau ce culoare nu suporta sau daca se foloseste unul de altul sau.etc.

| julyyy a răspuns:

Nu, nu cred asa ceva.

| Hisaya a răspuns:

Selena e super dragutzza iar eu ma bucur ca sunt in preuna nu cred ca se foloseste de el

| OHmyGosh a răspuns:

Nu se foloseste de el.
Ei de fapt sunt impreuna de asta toamna...amandoi au recunoscut pentru ca s-au ascuns de presa asta rea.
Am citit pe net,dar sper ca nu e adevarat ca de fapt Justin se foloseste de ea(e zvon). Sper sa nu fie adevarat,deoarece Sel a suferit mult in ultima perioada,insa nu isi pierde fanii,fanii o sustin(si eu), insa a suferit prin cate a trecut, iar acum ar fri oribil daca si Justin o insala.

| vlad201 a răspuns:

Nu

| mariapetre1234 a răspuns:

Da inrunfel eu cred asta pentru ca e adevarat pentru mine dar e posibil 40%100 sa ma insel!

sper ca te-am ajutat:*:*:*!