| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre cuplul Selena Gomez & Justin Bieber?

5 răspunsuri:
| Sara_6623 a răspuns:

Pai ia sa vedem ce cred eu despre Justin Biberon si Selena Gomez : Ala o inseala...Ea e okbig grin si dci JB+SG=Relatie trecatoare...laughing

| mada_6524 a răspuns:

Iubire de adolescenti... oricum treaba lor

| Phantoms a răspuns:

Cel mai naspa din toata lumea. Ala ii gay si ai ii cat de cat frumoasa asa ca dupa cum ziceam ii cel mai stupid cupluwinking. Care e de parere ca se potrivesc e(e nebun).

| cristina_8819 a răspuns:

Sincer nu.mi place nici unu in mod special dar nu am nimic cu ei.cred ca le.ar sta bine.winking:X

| SergiuNico a răspuns:

Sincer?! Ratati anului! laughing