| Nume6 a întrebat:

Voi cum vă înţelegeţi cu neamurile? Bine sau sunt d-ăia invidioși și pe un pai dacă îl ai deși pentru acel pai tu muncești enorm? Vă vorbesc de rău sau de bine la ceilalţi? Care e ruda preferată dintre tot neamul pe care îl aveţi?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu tin legatura cu ei, nu avem multe in comun si mai mult barfele se poarta intre neamuri. Am un unchi si o matusa mai cumsecade asa, in rest un var de treaba care ma cauta cand ajung in RO

| Liviu a răspuns:

Nu am rude preferate.Cu neamurile e o poveste delicata.Neamurile sunt neamuri doar pe hartie, in rest fac treaba cu strainu.Ne vizitam foarte rar spre deloc, si atunci doar din intamplare.In rest ...am indepartat orice ruda incerca sa profite de mine.Nu suport falsitatea, mai ales lauda unor oameni care nu au o chiftea in stomac.Dar asta e alta poveste.Pe scurt, ofer ceea ce primesc. Daca am cerut ceva, am si oferit.Mi-am platit datoriile pe cat de mult am putut(in opinia mea)

| Adry05 a răspuns:

Foarte bine, mi-e drag să stau cu ei toți

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai bine mă duc și stau cu ursu în pădure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu rudele din partea tatalui ne vedem o data pe an, sau chiar o data la 2-3 ani. Cu rudele din partea mamei cam la cateva luni, 3-5 luni sa zic, nu stiu exact. Nu ne intelegem rau sau ceva, dar nici grozav. Chestia e ca ne vedem atat de rar incat atunci cand ne vedem eu cel putin ma simt incomod, am o senzatie aiurea... in fine.
Nu stiu daca pe mine cel putin ma vorbesc neamurile de bine sau de rau, dar sincer nici nu imi pasa. laughing Oricum
fiecare isi vede de viata lui.
Si nu am nicio ruda preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am relații apropiate cu nimeni in afara de părinții mei.Nici măcar nu-i cunosc pe toți.Nu ca ar fi mulți, dar n-am treaba cu ei.

| Jus7t a răspuns:

Am rupt legătura cu unele din ele și nu cred că o să se schimbe ceva, eu nu sunt genul de om să mă prefac că îmi place cineva.
Fie că e rudă sau nu, atunci când consider că acel om este infect nu mai am nicio legătură cu el, în cel mai bun caz ne întâlnim foarte rar.

| Anonima163333 a răspuns:

Bună!
Voi răspunde pe rand la fiecare întrebare, ca să fie mai ok.
1.Ma înțeleg bine cu rudele.
2.Nu sunt invidioși deloc pe mine.
3.N-am idee(sper ca nu, totuși, suntem rude)
4. Bunica sau un verișor.
Numai bine!

| morfeo a răspuns:

La mine toti unchii sunt super de treaba, in schimb matusile sunt cele mai ale dracu

| AlleXuSS a răspuns:

Pana si neamurile iti pot fi dusmani de aceea e bine sa-ti tii aproape pe cei care trag cu tine si important e sa-i eviti pe cei care sunt "ha ha ha" de fata cu tine si te vorbesc pe la spate!
Important e sa nu ajungi la mila lor si sa-ti tii spatele tare atata cat poti happy