| stresat a întrebat:

Voi cum va reveniti dupa o despartire? (intrebare pe care o adresez baietilor)
Dati cateva sfaturi ca nu mai pot de nervi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eliminand orice amintire cu fosta si peste o vreme e ca si cum n-ar exista.

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Incearca sa-ti umpli timpul cu orice... orice te tine ocupat, concentrat, cu mintea in cu totul alt loc decat la ea. Acum in functie de felul tau de a fi, poti incerca sa o inlocuiesti, dar eu nu ti-as recomanda. Succes

| jaycethehuman a răspuns:

Nu trebuie sa pui la suflet orice.Incearca sa treci peste.Intreabo daca vreti sa fiti doar prieteni in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I mi ocup timpul