| GEORGE a întrebat:

Am vazut o intrebare adresata baietilor "ce va excita cel mai mult la o fata" si ma adresez acum fetelor: ce va excita cel mai mult la un baiat?
curiozitatea.

Răspuns Câştigător
| PinkPopsicle a răspuns:

Un tip fara fite, cara arata bine, si e si modest. Din pacate e specie pe cale de disparitie...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fata cuminte de ar fi, din pacate banul deja e la putere si ceva stabil ca relatie nu mai poti avea.

| NoUseForAName a răspuns:

Eu va spun sincer.

Cand vezi o fata ca se excita, mai ales daca o faci tu, placerea aia si fericirea aia te excita si pe tine, poate pe unii nu insa pe mine da.

Poate am spus o prostie insa asa vad eu...

| sunset a răspuns:

E ciudat.dar ma excita un baiat timid, cu toate ca nu as vrea sa fiu cu unul de acest gen...

| iFuckingHateYou a răspuns:

Multe laughing