| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Vooooooooi...

... ce parere aveti despre prieteni?

Eu, sincer, am o parere rea despre "prieteni" -_-.

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Euuuuuuuuuuu, am realizat ca n-am nevoie de nimeni, dar imi place sa am prieteni adevarati.
Acei "prieteni" cu care bei o bere sau te suna doar cand au nevoie de tine sa fie penetrati de cornul unui inorog.
Cine vrea sa-mi fie prieten si ma place asa cum sunt, inseamna ca are gusturi bune.
Cine nu, ii impotent si nu stie ce pierde, end of story, nu stau unde nu sunt placut, fie ca vorbim de prietenii sau dragoste.
Fiecare om are o agenda ascunsa, cand gasesti prieteni care n-au asa ceva, atunci poti spune ca ai un prieten adevarat.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi aleg prietenii!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

N-am nici o parere pentru ca n-am nici un prieten, nici barbat iar femeile nu le vad decit prin prisma sexului orice alta relatie cu ele fiind exclusa din start.

| Tania a răspuns:

Pai de cand mi-a tras teapa o „prietena "care o credeam cea mai buna...m-am lecuit.
Singura persoana in care pot sa am incredere sunt eu.Pt.ca eu nu o sa ma vorbesc niciodata de rau, doar nu o sa imi fac rau singura cu intentie.

| MLVenus a răspuns:

Stupid...nu imi pot da cu parerea despre ceva ce nu exista.

| alina58 a răspuns:

Este o mare diferenta dintre prieteni si cunostinte. Eu am o parere foarte proasta despre cunostinte, dar una foarte buna despre prieteni!

| LoStEyEs a răspuns:

Asa zisii " prieteni " pot fi adevarati sau falsi. Depinde de persoane. Sincer, eu am doar 2 sau 3 prieteni. Si acestia sunt toti adevarati, pentru ca mi aleg cu grija. Ceilalti te dezamagesc in fiecare minut. Si familia mea imi recomanda sa nu ii numesc pe colegii mei " prieteni ", de mica asa m-au invatat, si au dreptate. Nu de curand mi-am dat seama. Dar " prietenii " cauta mereu ceva ca sa-i satisfaca si nu dau importanta daca il tradeaza pe partenerul lor. Asa sunt prietenii din Romania. Profitori big grin
Asa ca cei mai buni prieteni sunt: prietenii care nu te-au tradat niciodata sau prietenii din copilarie, sau si mai bine: FAMILIAwinking Ea nu te va trada niciodata si iti va da cele mai sincere pareri si sfaturiwinking

| Andra10 a răspuns:

Acei "prieteni" despre care ai tu o impresie proasta, de fapt, nu sunt prieteni, sunt doar cunostinte. Prietenii sunt persoanele care sunt langa tine si la bine, si la rauwinking.

| Mitsuri10 a răspuns:

Eu cred ca aexista 2 categorii de prieteni! prieteni adevarati si cei care se prefac...din acest motiv nu ma prea incred eu in oameniwinking!

| pinguuina a răspuns:

Prieteni? nu exista.
doar persoane care te foloseschappy

| kta1431k a răspuns:

Pazeste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma pazesc eu. Prietenii iti "fura" femeia si iti "da foc" la casa.

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Prieteni? Nu mai am incredere in asa ceva happy

| iloveunicorns a răspuns:

Nu există.
Doar cunoştiinţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni? Depinde ce inseamna prieteni pentru tine, pentru mine prieteni inseamna : mama, tata, bunica, verisorii si verisoarele mele si tot asa. Oameni in care pot avea incredere si stiu ca nu ma vor trada.