| MIKAELA_7561 a întrebat:

Vreau foarte tare o pisica, dar parintii numi dau voie, treiesc intr-un apartament marisor, ajutati-ma sai conving va rog am nevoie de ajutor va rog

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia lasa par si de aia nu vor pisica + ca iti zgarie tot pe acolo si rupe ce prinde la cale. Obisnuiestete cu ideea si cand vei ramane singura iti faci de cap cu ce vrei.

| MenInShadow a răspuns:

Daca stai la bloc, nu prea ai sanse sa te lase, pentru ca daca incepe pisica sa miaune pe la 12-2 noaptea, si nu poti sa o faci sa taca, iti iei niste amenzi de nu te vezi, deci daca stai la bloc, nu prea o sa te lasewinking Eu stiu cum e, ca am avut pisici, desii eu stau la curte, si toata noaptea mieunau ca nebunele. Acum am 2 caini pichinezi, o fata si un baiat. Fata e mai linistita, si nu latra decat daca e nevoie, da cainele, latra le orice, la pasari, noaptea la 3 latra la luna, deci mai bine nu-ti lua nimic daca stai la bloc, asta daca nu vrei sa ai amenzi de platitwinking

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Pisicilor le cade parul, in plus zgarie mobila si miauna mult, probabil de aceea se tem parintii tai.Sau poate spun ca nu esti responsabila.Arata'le ca iti doresti foarte mult si esti in stare sa ai grija de ea si sa nu umple casa de par.
Bye!

| MIKAELA_7561 explică:

Sunt responsabila, am mai avut pisica si a zgiriiat tota tapeta si de aceea numi permit cred ca

| Dulchichk11 a răspuns:

Mikaela sa stii ca nu toate pisicile sunt la fel. Unele sunt iubitoare si somnoroase cu este a mea, altele sunt "nebune".Dar cred ca asta este motivul pentru care perintii tai nu te lasa.Incearca sa le arati videoclipuri cu pisicute dulci si cuminti.Si daca se apropie ziua ta ai putea sa ii ceri mamei tale sau tatalui tau o pisica(depinde care parinte este mai bun si care ii plac pisicile)de ziua ta. Sper sa iti mearga!