| wannabe a întrebat:

Vreau sa adaug in topul meu de pe hi5 o fata pe nume delia, are numele la hi5 scris simplu delia dar nu o gasesc la litera D iar la altele nu am timp sa o caut fiindca am foarte multi prieteni, peste 16 mii.Cum o gasesc mai usor?

3 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

E o casuta sus unde scrie Cautare. Scrie acolo adresa de mail a Deliei daca o stii. Astfel ii vei gasi hi5-ul.

| wannabe explică:

Ok si dupa ce ii gasesc hi5-ul in casuta aceea? cum o adaug in top?

| Ailăviu a răspuns:

Exact cum a spus Anddrea, dupa ce o gasesti trebuie sa o ai la prieteni, apoi intri pe hi5`ul tau.si unde iti arata prietenii din top, deasupra trebuie sa fie : vizualizeaza toti cei ( nr ) de prieteni - cei mai buni prieteni - invita prieteni. Dai clic pe ''cei mai buni prieteni'', apoi pe ''editare membrii''. Apoi alegi pe cine vrei sa pui la top si atat.

Sper ca te-am ajutathee hee