| Slayer22ZC a întrebat:

Vreau sa am prieteni de varsta mea. Dar nu stiu. In afara de liceu si facultate. Nu am niciun prieten de varsta mea. Am 22 de ani. Problema este ca trebuie sa avem ceva in comun. Nu despre masini. Fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aveam impresia ca e meritul meu ca am prieteni, dar...
Intamplator am diagnoze si vopsitorie auto laughing
Isi aduce aminte de mine prea multa lume.
Cabana la munte ar fi varianta 2, daca nu vrei masini.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de prieteni in viata, ci de unul singur, dar sa-ti fie prieten foarte bun, fiindca nu ai timp de pierdut cu multi prieteni, ca-i timp irosit fara rost.
fa-ti un prieten la faculatte, ca sigur aveti profilul ala in comun!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Problema este ca trebuie sa avem ceva in comun.
Ceva, ce?

| anonimuIl a răspuns:

La 22 de ani îți faci prieteni la facultate.

| notdecstar a răspuns:

Sa fim sinceri in legatura cu ce? Ce iti place sa faci? Banuiesc ca ascunzi vreo placere mai speciala daca nu ti-ai gasit prieteni carora sa le placa si lor ce faci tu