| rose222 a întrebat:

Voi pana la ce ora stati afara? vreau sa fiti sinceri! funda

Răspuns Câştigător
| Ded a răspuns:

11. funda?

9 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

De la 7 seara până la 3 noaptea happy

| AliceHappyGirl a răspuns:

Pana pe la 12-1.sau chiar 2 uneori (noaptea, evident).

| AnonimNoName a răspuns:

21-22 depiinde! parintii nu ma lasa pana mai tarziu! am 13 ani

| Rosiilabucata a răspuns:

9-10 as sta si mai mult dar spune tata ca la orele tarzii vin astia te baga intr-un sac si te omoara

| b0gd4nn a răspuns:

Pai...depinde uneori intru in casa pe la 2-3 alteori si la 23laughing dar atunci cand a 2 zi am ceva important de facut. sau cand pleaca toata lumea acasahappy

| eu1893 a răspuns:

He-he happy depinde si unde ma duc si cu cine. Daca este vreun concert fain prin apropiere de localitatea mea, stau si pana dimineata (spre bucuria mamei laughing )

| Alexandra_3626 a răspuns:

Pai pe la cat se intuneca pe afara, depinde de anotimp, stiu...am parinti cam fricosi si ei cred cs mi s`ar intampla ceva daca stau mai multrolling eyes

| яubic a răspuns:

Mda. am 14 ani si parintii vor sa ma prezint acasa la ora 18. pentru asta ii consider cam inapoiati. oricum de fiecare data intarziu vreo doua ore.

| Byanca_9830 a răspuns:

Sincera sa fiu de la 13 pana la 21