| crystiyna a întrebat:

Vreau sa ii iau mamei mele un cadou de 8 martie. atentie, cadou....nu felicitare sau flori sau alte chestii de genu. pls dati-mi ceva ideii.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

As zice sa nu te bagi la haine, doar daca ii cunosti foarte bine gusturile, pate doar un acesoriu, cum ar fi o esafarfa.Bijuteriile bucura orice femeie, un lantic, o brosa sau o pereche de cercei cred i-ar placea.Sunt chiar seturi.
Un bilet la SPA cred ca i-ar prinde bine,sau la un salon de frumusete, care sa cuprinda si coafor,eventual ii sugeri sa-si schimbe culoarea parului. Orice copil vrea ca mama lui sa fie cea mai frumoasa,nu?
Daca cumva auzi,ca vine o trupa sau un cantaret in oras la voi si mama ta ii simpatizeaza ii poti lua un bilet, si cu cu siguranta mama ta se va bucura.
Un telefon mai,, destept''
Un tablou, daca mama ta e interesata de arta, sau o carte daca ii place sa citesaca
Ceva personalizat., o perna cu chipul tau.
Sper ca ti-am dat cateva idei de pornire, insa totul depinde de bugetul tau.Si nu uita ca mamele isi iubesc totdeuna copii indifent daca acestia au mici scapari.
Pupici si La multi ani mamai tale!

12 răspunsuri:
| crystiyna explică:

Vreau sa mentionez ca a fost ziua ei in ianuarie si am uitat. nici macar la multi ani, nu i-am spus. vreau sa-mi iau revansa!

| IloveME a răspuns (pentru crystiyna):

Ce rea esti,cum poti uita de ziua mamei tale?
O vaza, un bibelou frumos si mare, un tablou cu o poza cu voi doua sau am vazut niste ursuleti frumosi in toate dimensiunile cu poze, o bluza, o rochie superba care crezi tu ca o va purta cat mai des posibil!
Incearca sa te gandesti poate ii lipseste ceva ( folosestete de tatal tau aici, poate te ajuta el atat pe planul idei cat si cel financiar)!
Succes!

| crystiyna explică (pentru IloveME):

Sunt chiar vaca, nu rea.

| bobonel a răspuns:

Un parfum bun cred ca este ok! Acum depinde si de posibilitati!

| Stalievus a răspuns:

Un parfum placuta
Un deodorant
O floare ( este un gest foarte frumos )
Un ceas de birou
O lampa
Oricum tu o cunosti cel mai bine pe mama ta, tu poti sa iti dau seama ce cadou i-ar placea. Sper sa-i placa. Succes!
P.S Salut-o pe mama ta din partea meahappy

| Stalievus a răspuns (pentru crystiyna):

Hai, nu te simtii vinovata sad

| andruschi a răspuns:

Bijuterii

| Euletitia a răspuns:

Buna! Alege intre parfumul ei preferat, o brosa deosebita cu pietre pretioase, o bratara sau o perche de cercei din aur/argint, o esarfa de matase naturala cu un imprimeu dragut, o bluza/o rochie in culoarea ei preferatasi in stilul pe care il poarta, o poseta din piele naturala mata, intoarsa sau lacuita, o perche de pantofi din piele eleganti cu toc, un ceas de mana elegant si modern, o trusa completa de machiaj, un set cu cremele pe care le foloseste ea, o carte buna, din genul ei preferat, pe care stii ca ar dori sa o citeasca (daca e pasionata de lectura), o colectie de CD-uri cu muzica preferata, o iconita pictata manual sua imbracata in argint cu Maica Domnului sua cu sfantul al carui nume il poarta ea (daca e credincioasa), o cutie de bomboane fine de ciocolata. Nu uita ca pentru mama ta cel mai de pret cadou esti tu insati si iubirea ta pentru ea.

| crystiyna explică (pentru Fatamuntilor):

Mersi frumos, mi-ai dat cateva idei si la multi ani si mamei tale!:*

| Fatamuntilor a răspuns (pentru crystiyna):

Multumesc si eu pentru fundita! Bucura-te si bucur-o de mama ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O bluză frumoasă, o cutie cu bomboane de ciocolată, dacă îi place să citească o carte interesantă, un parfum finuţ.
Depinde şi de bugetul pe care îl ai.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat