| NUUSTIU a întrebat:

Ce sa ii iau mamei mele de 8 martie? mentionez ca nu poarta bijuterii sau chestii de genu'.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un ghiveci cu flori naturale sau o iconita argintata.

| AnonimaOk a răspuns:

- apreciaz-o, spune-i ca o iubesti si ca inseamna foarte mult pentru tine
- ii poti lua un buchet de flori, un parfum, un martisor, o felicitare, o haina anume daca vrea, un tort, o cutie cu bomboane de ciocolata.

La multi ani tuturor mamelor! Ar trebui apreciate mai mult si imi pare rau ca nici macar eu nu fac asta pe cat ar trebui...

| Felys a răspuns:

Un parfum,produse cosmetice,acum in functie si de buget,eu de pilda cand a fost ziua de nastere a mamei,stiam ca isi cauta pantofi si am invitat-o la magazine sa isi aleaga ce vrea, decat sa iei un lucru total nefolositor sa se impiedice de el, cred ca asa e cel mai bine, desigur, acum nu stiu bugetul tau si cat iti poti permite

Răspuns utilizator avertizat
| Uza a răspuns:

Un tort sau o prajitura si sa scrii un mesaj cu ocazia zilei de 8 martie(daca nu poti sa il faci tu, poti cumpara ).
Un parfum.
Un ghiveci cu florile ei preferate.
O bluza.
Si eventual poti adauga o mica scrisoare, spunandu-i tot ce simti pentru ea.
Orice primeste din partea ta ea o sa fie foarte fericita.

| printisorul23 a răspuns:

Iai o bluza misto sau iei acasa un tort pentru ea sau faci tu unul k apreciaza mai mult
(sau alta prajitura) sau ii aranjezi o cina cu tatal tausmug fundita?batting eyelashes

| Nioo a răspuns:

Pai daca ii plac florile. poti sa ii iei un buchet de flori, sau daca nu le are cu bijuteriile cum ai spus...o esarfa, bluzita ...depinde de ce gusturi arewinking