| Maariiaa a întrebat:

Aș vrea să mă gândesc ce cadou frumos i-aș putea lua mamei mele de 8 martie. Știu că totul trebuie dat din suflet, dar vreau să îi dau un cadou frumos.
În primul rând îi voi lua un buchet frumos colorat cu flori de primăvară și o felicitare cu cele mai bune urări și mărturisiri, însă aș vrea să îi mai fac un cadou frumos și special, ca drept mulțumire.
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Poi.eu ii fac ceva facut de mana! O felicitare, o bratara dar ar fi frumos de mana.Ca semn de multumire>; d< mai bine nu cumpara de la magazin fa ceva tu pentru. ca cele cumparate nu au valoare semtimentala! niste flori ar merge dar nu obiecte sau ceva. orice ia`i face tu sigur s-ar bucura in plus cadourile facut de mana pot fi personificate si sunt mai speciale.gandestete si tuwinking la ceva pe care il poti fac TU!

Cu drag, Kidutsa>; d

| just for me a răspuns:

De ce nu ii faci tu ceva? sa stii ca e mult mai pretios cand muncesti tu la el si plus ca nimic nu este mai mportant si mai frumos decat o nota buna si un comportament adecvat.asta e tot ce si-ar dori o mama zic eu si asa zice si mama. faptul ca ii cumperi cadorui e altceva, dar pentru un parinte comportamentul si notele ii intereseaza mai multwinking

| ArinaWolf a răspuns:

Pai gandeste te cam ce si-ar dori ea.anul trecut i-am luat mamei de 8 martie o geanta la care se uita de cteva zile.
aduti aminte, poate ca a vazut ceva dragut pe la vre un magazin ca sa poti sa-l cumperi. sper ca te-am ajutathappy

| Rosalline a răspuns:

Eu ii voi lua o felicitare,un buchet MARE de trandafiri,si ceva dragut de la magazin (geanta,bluza,produse de la avon, oriflame), o cutie de bombonele big grin

| Dellsurici a răspuns:

Cauta pe net'! Zic si eu da' cred ca trebuie sa-i iei ceva de genu' un calendar personalizat cu poze de ale ei sau o perna tot asaa!