| 1singuratic a întrebat:

Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc! Sa va prezint imaginea de ansamblu: am 31 ani si nu am avut niciodata o prietena(intalniri de scurta durata atat doar). Lumea ma catalogheaza drept un tip retras, inchis pentru ca imi vad de munca si atat. Eu unul ma consider un tip sociabil (desi f timid/rusinos). Ce sa fac?

1 răspuns:
| bibix3 a răspuns:

Ori sa te pui pe matrimoniale, sau sa mai iesi cu prietenii, poate ti gaasesti o iubita intr-un cerc comun de prieteni, daca tu muncesti full time concluzionezi si tu ca unei relatii ii trebuie timpsi astea Daca te catalogheaza e treaba lor nu a ta. nu ar trebui sa te prieasca parerea lor; pur si simplu nu ti ai gasit pe cineva compatibil