| stef1290 a întrebat:

Daca vreau o prietena dar eu sunt puțin mai timid sau mai retras oare pot sa am pe cineva? Multi imi zic sa ma schimb dar nu pot. Am doar 17 ani

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca renunti la timiditate sau n-o lasi sa-ti afecteze deciziile.

| Victoria18 a răspuns:

Hei, bineinteles ca poti avea. Chiar si asa timid iti Poti face un prieten mai "aventuros"care are multe cunostinte si bineinteles te poate ajuta sa te deschizi fata de o fata pe care sa ti-o prezinte chiar el. Eu cred ca avem nevoie in viata asta doar de o persoana care sa ne dea un "impuls"de la spate.

| stef1290 explică (pentru Victoria18):

Vreau sa te cunosc mai bine cum putem lua legatura?

| wolfves a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi ca sa gasesti persoana potrivita. Ea te va iubi exact asa cum esti, parerea mea. In plus, in ziua de azi nu mai sunt asa de multi baieti timizi, doar nesimtiti si cocalari. Deci eu zic ca e bine ca esti altfel, unora chiar le place. Succes!