| DotPunct a întrebat:

Vreau sa-mi iau un cantar electronic. Ce imi recomandati? Am mai avut unul si s-a stricat dupa nici 2 saptamanistraight face P. S: Nu vreau sa fie nici foarte scump.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ia ti un cantar care are garantie, cele nemtesti sunt bune

| zăGhost a răspuns:

Îţi recomand să nu-ţi iei. Şi eu am păţit cam la fel. E de 10x mai bun unul normal.

| cherrybomb a răspuns:

I-ati un cantar din magazin, iti ofera garantie, nu dp tarabe. daca iti iei un cantar la 10 lei sigur nu va fi super bun, ma refer ca nu iti arata kg bine.
eu mi-am luat set : cantar, aparat de luat tensiunea, si termometru am dat pe el in jur de 100 lei. am garantie la el le gasesti in orice complex comercial