| IooMar a întrebat:

Vreau sa va zic ca am 16 ani si imi doresc si eu un iubit, dar nu prea am prieteni care sa imi faca cunostiinta cu vreun baiat si eu sunt si timida. Vreau sa ma ajutati sa abordez, nu stiu, sa fac ceva!happy

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Nu poti sa faci sa pice unul din cer. Eu la cei 15 ani ai mei am avut un singur prieten. Vei intalni unul la un moment dat. Inearca sa fii mai sociabila. Nu cred ca a avea un iubit este prima prioritate in viata. Adica totata viata ai timp. Dragoste se gaseste oricand si oriunde chiar cand te astepti mai putin. Ai incredere in tine. Sunt sigura ca esti draguta.

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca cauti, nu gasesti. O sa apara la momentul potrivit. Fii na, mai sociabila, baietilor le plac fetele indraznete. happy
Spor!

| jadir a răspuns:

O stai linistita o sa apara el si pe urma nai sa stii cum sa mai scapi de el happy
Timida frumos suna foarte feminin si placut face ca toatu sa fie mai magic, este caracteristic femeilor cu o feminitate mai naturala.

| Liviucu a răspuns:

Nu ai nevoie de prieteni pentru ati gasi partenerul de viata... Insa, ai nevoie de incredere de sine si sa fii 'perspicaca'! big grin Grija mare sa nu te arzi cu vreun nenorocit care sa-si bata joc de tine. Iti tin pumnii... si mult mult succes!

| lazio9 a răspuns:

Mare grija cu dragostea pe internet...nu te implica!

| eugenl a răspuns:

Si eu care credeam ca noi baietii trebuie sa abordam fetelehee hee

| Shenn a răspuns:

Mai bine asculti ce a spus cristi,decat sa cauti si sa nu gasesti, sau sa gasesti dar sa iti para rau, mai bine astepti sa apara si o sa fi multumita.eu am asteptat aproape 5 ani,nici nu am cautat, si totusi, am gasit fata perfecta. happy