| Perscorilo a întrebat:

Salut.Sunt baiat si am 17 ani. Vreau si eu o prietena si nu stiu cum sa fac.Imi plac mai multe fete din liceu dar nu stiu cum sa le abordez. Ajutati-ma! Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rau iti faci la inima daca incerci acum sa te incurci cu una, vei fi dezamagit si tratat ca pe un caine maidanez. Cel mai bine astepti dupa 20 de ani cand vei munci sa gasesti una de treaba la servici.

| pietrean a răspuns:

De ce sa nu ai curaj in tine? Nu esti cu nimic mai prejos decat alti baieti de varsta ta.
Asa ca,in cazul in care iti place o fata anume,cauta sa intri in vorba cu ea politicos, salutand-o, apoi, poate chiar oferindu-i un trandafir, sa-i spui ca ai vrea sa fiti amici, daca doreste si ea.
Poate daca aveti un cerc de prieteni comuni, ar fi mai usor ca sa va faca cunostinta.

| LuciWv a răspuns:

Nu ai incredere in tine si in ziua de astazi fetele cauta baieti bine facuti.
Mergi 2-3 luni la sala, pune niste poze frumoase pe facebook si o sa vina ele la tinewinking