| RoninKuzuri a întrebat:

Vreau un mesaj de "La multi ani" pentru iubita!

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Hai maaai...Mai bine rezuma-te la un simplu "La multi ani" decat sa-i trimiti ce-ti spune altcineva. Inteleg ca-ti doresti o urare frumoasa pentru ea, dar tu cum te-ai simti daca ea ar proceda la fel cand ar dori sa-ti ureze "La multi ani"?

10 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ce ma bucur ca n-am pe cineva ca tine, nici nu esti in stare sa scrii un mesaj din inima laughing

| deeeaqq a răspuns:

Să i spui la mulți ani și din partea mea, pup cu dublu ve

| Caro34 a răspuns:

La mulți ani, iubito! Sunt un dobitoc... N-am stiut sa-ti scriu 2 rânduri pentru ziua ta; a trebuit să mă fac de pisu' lumii pe TpU ca sa-mi zica ei cateva cuvinte, care ar fi trebuit să-mi vină din suflet, daca mă dau ca te iubesc si sunt cocos mare! Cu tristețe si parere de rau, lasa-mă fiindca nu te merit! Semnează, O Pacoste!

| OneReason a răspuns:

La multi ani!

| nhhv a răspuns:

Spune-i ce simți tu, nu ce simțim noi.

| anonyymuusss a răspuns:

La mulți ani frumoaso! Astăzi mai mult ca oricând vreau sa îți reamintesc ca sunt alături de tine și nu îți doresc nimic mai mult decât fericire. Te iubesc cum nu am crezut vreodată ca o s-o fac, in preajma ta ma simt cu adevărat eu. Îți mulțumesc ca ai apărut in viața mea și îmi doresc sa rămâi cât mai mult posibil. Te sarut Draga mea! La mulți ani! Te iubesc, sa nu uiți asta.

| Anonimaams a răspuns:

La multi ani

| thechristine a răspuns:

Ai aici mai multe idei de mesaje de la multi ani pentru iubita https://www.libertatea.ro/......te-2725866

| sebi88k a răspuns:

Daca e iubita nu ii dai text. Ci o suni ii urezi cele vrute, si ii propui maine sa faceti ceva, ceva foarte hotarat. Uite m-am gandit de ziua ta sa facem asta... Good luck!

| Tudoririna77 a răspuns:

Eu ma inspir de aici cand vreau sa trimit mesaje sau sms-uri de la multi ani: https://yve.ro/......multi-ani/