| Aly_8868 a întrebat:

Vreau urgent un sfat! Vreau sa imi spuneti si mie cum pot aduce pe fosta prietena a fratelui meu innapoi?

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Te cred, e dureros sa vezi pe cineva la care tii ca sufera si nu-l poti ajuta. Doare mai tare chiar decat daca ai fi in locul lui. Dar nu te baga in viata lui. Ia-l in brate, asculta-l fara sa-l judeci, sterge-i lacrimile, fii langa el, fii cea mai buna prietena, spune-i ca nu e singur, te are pe tine si se poate bizui intotdeauna pe tine, dar lasa-l pe el sa ia deciziile care-l privesc.

| Arthur a răspuns:

Cu masina, cu japca, cu vorbahee hee ...sunt multe feluri.

| psihox a răspuns:

Invita-i pe amandoi la tine ca pe niste prieteni la Revelion, dar sa le prepari si ceva mancare si o atmosfera calda si placuta.

| AnemonaP a răspuns:

O suni, sau daca ai id ei spune-i sa se intoarca inapoi
sau vorbeste cu fratele tau.

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Daca s-au despartit, probabil au avut un motiv. Vorbeste cu fratele tau si lasa-l pe el sa rezolve problema.La urma urmei.era relatzia lorhappysucces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru elemente de magie exista niste cursuri!laughing Noi de unde sa stim de ce a plecat? de bine banuiesc, ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta iti doresti afla mai intai daca si el o mai vrea. Daca o vrea e simplu fa in asa fel ca ei sa se intalneasca pune tu ceva la cale de ex cheama-i tu pe amindoi intru-un loc dragut si tu nu te duce lasa-i sa se redescopere unul pe celalalt. Succes nu e greu daca vrei pa.

| askanyo_8091 a răspuns:

Cu un lantbig grin