| Constantin_Alin_1993 a întrebat:

Am nevoie de o perosana pentru un site.Pot spune ca nu am habar cum sa creez un site sau ceva legat de webdesign.Siteul pe care il vreau e ceva mai complex ceva de gen www.share360.it Cine ma poate ajuta ma poate contacta la c_alin_mail.Sunt dispus sa platesc destul de bine pentru realizarea site-ului.Astept raspunsuri.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| ººShakeªª a răspuns:

Http://members.webs.com/sites este foarte simplu! funda

| DEVIL32 a răspuns:

Eu iti recomand cu incredere www.designis.ro. Baietii chiar se pricep si te pot ajuta la realizarea paginii respective. Sper sa iti fi fost de folos raspunsul meu.