| Dominicc a întrebat:

Am si eu o intrebare si vreau niste raspunsuri serioase.

Vreau sa ajut si pe altii daca e in sensul asta.
deci am vazut ca multi vor site-uri personale sau siteuri pentru postari ale lor.

voi le sugerati webs, sau blog.

bun. pe blog merg si eu numai ca va pot ajuta la interfete sidesign si multe altele.

ma pricep destul de bine cu blogurile asa ca sunt dispus sa va ajut aproape in totalitate sa fac cateva bloguri ca si un site complex pentru cel care are nevoie de asa ceva.

cu ajutoru asta o sa am si eu ce sa pun pe blogul meu ca sa imi termin si proiectul.

nu mai ziceti ca imi fac reclama ca nu fac la nimic. vreau doar sa ajut.

deci care aveti nevoie va pot ajuta. imi lasati scris aici sau msj.

raspunsuri cat de multe si serioase.
va multumesc!

1 răspuns:
| Patriii a răspuns:

Eu am un blog, dar as vrea sa am si un site despre adolecenta[muzica, vedete...si tot ce tine de adolescenti]. M'ai putea ajuta? id-ul meu este:gossip_girl_ro2010@yahoo.com :*