| PuținConteazăNumele a întrebat:

Vreau sa imi fac un abonament la telekom pentru un telefon. Sunt dispus sa platesc maxim 7 euro pe luna. Ma puteti ajuta? Telefonul vreau sa fie destul de performant. Ofer funda astept raspunsuri cat mai repede

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 7 euro abonament/luna cred ca iti da un Nokia 100 care si la el trebuie sa achiti o diferenta.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,cu abonament la 7 euro cred ca ti se va da cel mult Samsung E1202(http://cdn.marketonline.ro/full/175112/samsung-e1202-black-7.jpg )..eu am facut abonament la cosmote de cateva luni, am facut abonament de 8, 80 euro/luna si am cerut un telefon mai ieftin sa se incadreze in bani dar mi-a zis ca trebuie sa mai platesc..asa ca am luat un Allview A5 DUO la 450 Lei, si mai trebuie sa platesc 100 ron in 12 luni(9 lei/luna)..asta e..acum tu..am vazut ca cel mai ieftin telefon cu android la telekom a fost Allview A4 You.(299 lei).dar s-a epuizat stocul.(https://www.telekom.ro/product/allview-a4-you-alb/20293312/ )dar nu-i nimic, uite cum faci:ori iti iei un Allview A4 DUO(pretul este de 299 lei)si la abonamentul pe care vrei sa il faci cu 7 euro vei mai plati cred ca 100 RON(ori cu banii jos ori in rate, 12 sau 24 luni)sau daca nu iti place Allview A4 DUO, poti lua un Sony Xperia E(il au la 370 lei)iar la abon. cu 7 euro vei plati cam 150 RON, tot asa, cu banii jos sau in rate..acum depinde de tine. apropo, daca nu vrei abonament, poti cumpara Nokia Lumia 530 cu Windows 8 de pe Emag.379 lei, poti plati si prin rate.37 lei pe luna timp de un an, dar trebuie sa ai card..http://www.emag.ro/......DL9RQBBBM/ si aici cu ratele..http://www.emag.ro/ecredit mult succes prietene!

| JustIC a răspuns:

Galaxy S5 - ul e destul de mistowinking

| Hades95 a răspuns:

Parerea mea este sa nu faci greseala sa faci abonament la telekom, pentru ca si eu am facut asa pentru un iphone 5, pentru 10 euro lunar, si dupa 3 luni mi-a ajuns la 18 euro lunar. deci nu se merita,winking sunt hoti.