| Dede0206 a întrebat:

Am nevoie urgenta de licenta pentru NOD32 Smart Security 4 ma puteti ajuta? multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| AyLLin a răspuns:

Te pot ajuta eu ca asa am facut si eu mai aveam doar 7 zile de licenta si am bagat un username si o parola pe care ti le dau:Username: EAV-50381640
Password: u3j3t3f7dh
Expira la 25/11/2011

Username EAV-50035682
Password ratttrfexu
Expira la 16/11/2011

Username: EAV-50037709
Password: k2v4rdcds2
Expira la 16/11/2011

Username: EAV-50038774
Password: 46f52rkfff
Expira la 16/11/2011
incearca una din ele sper sa te fi ajutat

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=D93ARWGR
Are două licențe : una valabilă până în 29.06. 2012, și una până în 24.02. 2016. Ele se află într-un fișier text în arhiva winrar.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| TorenT a răspuns:

Http://serial2nod32.blogspot.com/ incearca de acolo. Eu acum mi-am updatat cand am vazut intrebarea ta :D

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32 de care vrei, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html