| User2 a întrebat:

Am si eu nevoie de norton internet security 2012 dar cu licenta de vreo 500 de zile! ma puteti ajuta cumva va rog?
Stiu ca este un program care il deschizi nu stiu cum si ai licenta... dar as vrea si un clip.Multumesc.Fundaa+voot

Răspuns Câştigător
| Cromwell a răspuns:

Daaa eu nu folosesc antivirus, caci daca intri virusi intra si cu el ( daca ai licenta bani irositiaprope degeaba) si mai si ingreuneaza viteze calculatorului, eu intru pe tot site-uri si descar tote prostiile si nu m nimic de 7 luni, parerea mea

| User2 explică (pentru Cromwell):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Cromwell a răspuns (pentru User2):

Nu eu am pus intrebarea

3 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

Cu 500 de zile mm cam greu uite o promotie cu licenta pe 3 luni: http://downdl.com/......ru-3-luni/ si intre timp poate gasesti pentru 500 de zile