| darkhell217 a întrebat:

Care e diferenta dintre ESET NOD32 Antivirus 6 si
ESET Smart Security 7 Beta? care e mai bun NOD32 Antivirus sau Smart Security?

Răspuns Câştigător
| marcusnmc a răspuns:

Ambele sunt la fel doar ca smart security are filtru antispam pentru email-uri, iti protejeaza si telefonul sau tableta impotriva furtului, are firewall mai bun (nod32 nu are firewall) si protejeaza copii tai impotriva site-urilor obscene.
In concluzie smart security este superior si mult mai inteligent.

| marcusnmc a răspuns (pentru marcusnmc):

Am uitat sa precizez ca firewall-ul te protejeaza de hackeri si iti protejeaza date tale personale.

3 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Eu am ESET NOD32 Antivirus si sunt multumita de el. happy

| Sy_Atat_Andrey_1988 a răspuns:

Am si eu nevoie serial pentru eset smart security 7 plzzzzzzzzzzz