| Kratos_2675 a întrebat:

Am o problema, mi-am luat un laptop cu windows 7 home premium 64 biti si mi-am pus p el o tema care sa-l faca sa arate ca alienware.am dezinstalato(mentionez ca am tinut-o 5 minute) si m-a pus sa dau restart la pc,zis si facut dar acum mi-a aparut bara aia cu butonu de start(taskbarul) sus si nu jos cum ar fi normal, va rog sa ma ajutati, nu stiu cum sa o pun inapoi jos.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Dai clik dreapta pe bara si debifezi "lock the taskbar"
Iar dupa aceea o muti cu mouse-ul in parte ade jos sau in ce parte vrei, apasand clik stanga pe bara si tinand apasat pana in pozitia in care vrei sa ramanahappy
Sper ca te-am ajutat
Funda?batting eyelashes

| theScorpion a răspuns:

Incearca sa intri dai click dr pe taskbar ->properties si debifeaza keep the taskbar on top of other programs.
nu stiu sigur daca merge asa, e posibil ca alte programe sa acopere taskbarul