| ramonica1979 a întrebat:

Am un blog si doresc sa fac shimb de link-uri cu altii, dar nu stiu cum pot adauga un blog pe blogul meu. Cine stie unde trebuie sa intru ca sa fac asta? Vreau ca blogul respectiv sa apara in lista de bloguri pe care le urmaresc, pe prima pagina.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| flippy94 a răspuns:

Search pe google... el te ajuta cel mai bine; P