| Aly1864 a întrebat:

Mi-am facut 2 bloguri, iar unul dintre ele vreau sa il sterg. Problema : nu pot. Intru la blog, dau la setari, din aceea lista verticala, si nu scrie nicaieri " Stergere blog " sau ceva de genul. Sau nu stiu poate ca nu acolo trebuie sa caut optiunea cu stergerea blogului. Ma poate ajuta cineva? Funda happy

Răspuns Câştigător
| RunnerX a răspuns:

Acel blog cum ai facut pe ce platforma wordpress, joomla...

| Aly1864 explică (pentru RunnerX):

Chiar nu stiu, dar am reusit sa il sterg. Am dat la nimereala laughing. Oricum iti dau funda, pentru ca ai vrut sa ma ajuti. happy

3 răspunsuri:
| RunnerX a răspuns:

Mersi, totusi as fi dorit sa ajut sa merit funda happy

| Aly1864 explică (pentru RunnerX):

Pai nu conteaza. Poate ca ma vei putea ajuta la altceva happy.