| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum fac pe un blog .wordpress.com sa nu apara ce postez pe prima pagina cum intru pe blog, dand enter.Cum fac sa apara mai multe pagini sus acolo cum ar fi:Home, Stadioane Romanesti, etc., cel putin 5! Uitati blogul meu pentru a vedea despre ce e vorba!

1 răspuns:
| MaSHaT a răspuns:

Te pot ajuta eu... dar cum? eu am ceva site-uri wordpress si stiu cum sa lucrez cu ele, m_a_sh_a_t e id-ul meu de messenger. da-mi add si vedem ce facem