| HalloweenPumpkin a întrebat:

Buna cine are un blog si vrea sa facem schimb de bloguri la blogoroll dar trebuie să mă adăugați în blogroll pe pagina principală și nu pe o pagină separată ori imi lasati link cu blogul vostru ori imi trimiteti datele aici: http://diamantul-din-oglinda.blogspot.com/p/contact.html iar daca eu nu-mi gasesc blogul unde am mentionat blogul vostru o sa fie eliminat din lista mea (scuze dar sunt putin suparata :( si de aceea pun mai multe conditii )

Răspuns Câştigător
| CrisyMiny a răspuns:

Uite blogul meu! http://blogulprietenelor.blogspot.com/ nu e terminat dar m-am gandit sa til dau! :-);-)

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ai un blog foarte neinteresant, prin urmare nu vreau să fac „blogroll" cu tine.
happy

| DarQueen a răspuns:

Mersi pentru stupid, ești darnică din fire laughing

| DarQueen a răspuns:

Wow, și putem continua așa. happy
Mersi din nouwinking
P.S.: Nu mă mai satur laughing

| Bastet a răspuns:

Lavi dragă, ăla e blog?

| HalloweenPumpkin explică:

Uite daca voi nu vreti sa face-ti schimb de link-uri cu mine atunci nu am nevoie de atentia voastra