| Ejejkekendkd a întrebat:

Am un canal de yt, https://youtube.com/channel/UC9aIDuOv3z2jqqBHi8m5PUA bazat pe vloguri și videori informative ma puteți ajuta cu o parere după ce va uitați la canal?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Foarte tare si-mi place continutul, vrei sa faci asta full-time? Si eu am fost atras de partea asta mai exact pe gaming, doar ca nu mi-am facut niciodata timp sa incep cu adevarat si intreg procesul este destul de anevoios.

Dar daca depui mult efort, disciplina si dedicare, vei ajunge sa culegi roadele mai tarziu.

Mult succes pe mai departe!

| Ejejkekendkd explică (pentru kaTTsu):

Mersiiiiii sper ca te ai abonat