| maricica003 a întrebat:

Bara cu instrumente din josul ecranului sa mutat pe verticala in coltul drept.stie cineva cum so pun jos, pe orizontala?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeşi cu partea stângă a mouse-ului pe bară şi apar nişte sugestii.
Ultima sugestie este proprietăţi.
Trebuie să îţi apară ceva gen:
http://i.imgur.com/Iq01m.png
Unde scrie jos dai click şi îţi alegi unde vrei să apară bara, adică în stânga, dreapta sau sus

2 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai o iei cu mouse-ul din partea de unde nu ai nici-un intrument....eu asa fac

| livio70 a răspuns:

Click dreapta pe bara de instrumente-Task Manager-Ti se deschide o fereastra numita-Windows Task Manager.Acolo dai click pe Windows.Ti se deschide automat stilul de aranjare a barei de instrumente si dai click pe
Title Orizontally.Bara ta de instrumente va reveni la loc.Succes!