| Hexiled a întrebat:

Cum pot muta bara aia unde imi apare data,ceasul, dif programe, start sa o mut jos ca am mutat-o din greseala in stanga ecranului si locul ei e in josul ecranului Funda

Răspuns Câştigător
| 10n a răspuns:

Apasa clik dreapta pe bara de start si vezi ca penultimul este ' Lock the Taskbar' debifeaza-l si muta-l unde vrei. dupa ce l-ai mutat..bifeaza-l la loc ca sa numai ai probleme altadata
Funda? big grin

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Ti apasat pe bara si o muti unde vrei, dar mai intai vezi sa nu o ai blocata. sa nu fie bifat ''Lock the taskbar''

| Damii a răspuns:

Apesi pe ea si tinand butonul la mouse apasat, o tragi in ce parte vrei tu.