| natural a întrebat:

Nu stiu cum a umblat fratemeu la laptop si a mutat bara de jos pe verticala in stanga ecranului. cum o pot pone inapoi pe orizontala jos.va dau funda si va multumesc frumos/

Răspuns Câştigător
| awesomedavid a răspuns:

Pai dai click dreapta pe bara de star si ai blocare bara de activitati si debifezi acolo pe urma muti cu mouse-ul bara la locul ei si bifezi la loc pentru a nu-ti mai muta iar bara sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| Stefan89 a răspuns:

Bun raspuns din partea lui cat212 dar ai grija sa nu fie bifata casuta lock taskbar caci altfel nu poate fi mutata

www.fapt-divers.com

| BMW200 a răspuns:

Dai click 2 pe bara de start dai properties debifezi lock th taskbar dai aply iar dupa aia o muti u cu mouse-ul tii apasat click 1 pe ia si o dai la loc dupa ce ai refacuto bifezi inapoi taskbar dai ok si gata

| cat212 a răspuns:

Pui click pe bara si o duci jos. cum faci cu fisierele cand le muti big grin

| rupenzori a răspuns:

Dai clik dreapra si acolo gasesti administrare bara start si o tragi cu clik-ul laughing